Aktuality

Malé svíčky Goose Creek

13.7.2021 15:44

Nově v naší nabídce naleznete malé svíčky od americké značky Goose Creek. Mají jeden knot, který je 100% bezolovnatý, prémiový sójový vosk prosycený esencemi a kovové šroubovací víčko. Ideální zkušební verze či hezká malá drobnost pro radost. 

více...

27. 4. 2020 - MÁME ZNOVU OTEVŘENO

28.4.2020 21:27

Vážení zákazníci, naše prodejna je opět plně otevřena pro Vaše nákupu, tisk fotografií a výrobu fotodárků. Čekají na Vás novinky Greenleaf, Yankee Candle, Bastion Collections, WoodWick i Nekupto. Těšíme se na Vás.

více...

JAK ULOŽIT TŘÍDNÍ FOTOGRAFIE

18.6.2019 00:00

Také to znáte, když Vaše dítě přijde ze školy či školky se společnými třídními fotkami a vy přemýšlíte, kam je uložit? Každý rok přinese školní fotografii jiných rozměrů, ve většině případů nestandartních, které se do zasunovacích alb nevejdou? Přinášíme Vám řešení v podobě samolepících fotoalb typu FS, do kterých vložíte fotografii až do rozměr A4 (21×29,7 cm) nebo klasických fotoalb větších rozměrů. Pokud jste kreativní bytost, která si ráda sedne k pastelkám, fixám či gelovému peru je klasické album tou správnou volbou pro Vás. Album má strany z pevného papíru, na který si třídní fotografie pomocí fotorůžků, podlepek či rolleru nalepíte a zbytek stránky si dozdobíte podle sebe. Fantazii se meze nekladou. Samozřejmě nemusíte pouze kreslit či psát, můžete strany dozdobit pomocí samolepek. Mezi papírovými listy jsou listy z pergamenového papíru, které chrání Vaše fotografie před poškozením a slepením. Samolepící fotoalba typu FS jsou vhodná pro ty z Vás, kteří chtějí školní fotografie uložit a se zdobením se nezabývat. Stačí pouze oddálit fólii, přiložit fotografii a zpátky fólii přitisknout. Jedná se o rychlé a snadné uložení fotografií, které jsou chráněny fólií před zničením. Na samolepící stránky se nedá přímo psát kvůli lepidlu, ale popisky si můžete předem vytisknout či napsat na papír. Fotoalba tohoto typu mají ring vazbu, která umožňuje doplnění náhradních listů, takže se nemusíte bát, že se Vám všechny fotografie do alba nevejdou. Díky našim fotoalbům už Vám žádná společná fotografie třídy Vašich dětí vrásku neudělá.

více...

PopSocket

14.12.2017 10:53

PopSocket je módní příslušenství, které vylepší tvé mobilní zařízení. Měj pevný úchop během psaní zpráv či při pořizování selfíček nebo videí. Prostě "popni" a povytáhni tento zázrak pro lepší uchopení zařízení, nebo když potřebuješ stojánek pro super fotky, videa či posty.

více...

Grace Cole

30.11.2017 22:13

Dárkové sady kosmatiky od britská značky Grace Cole v neodolatelném obalu.

více...

předchozí1 2 3
0 ks
Košík: 0
0 ks