Popis:
Dárková sada pro milovníky provoněného prádla a bytových textilií od přední italské firmy Horomia.
Sprej na prádlo
Tato inovativní vůně ve spreji, bez alkoholu je ideální pro všechny typy tkanin, včetně hedvábí a kašmíru. Obsahuje molekuly, které neutralizují nepříjemné pachy, a je perfektní na záclony, interiéry aut, čalounění i prádlo, přičemž zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti a čistoty. Nezanechává skvrny.
Použití:
Před použitím protřepejte. Stačí pár střiků na tkaniny ze vzdálenosti cca 20 cm a okamžitě vytvoříte osvěžující atmosféru.
Parfém na praní
Tato koncentrovaná parfémová esence s přírodními esenciálními oleji přináší víc než jen vůni pro vaše prádlo. Stačí přidat pár kapek do pračky a promění oblečení v osvěžující aromatický prožitek. Je navržena tak, aby neucpávala pračku a nezanechávala na oblečení mastný film nebo skvrny.
Použití:
Před použitím protřepejte.
V pračce: Nalijte 10-20 ml do nádržky na aviváž při posledním oplachování.
V sušičce: Nalijte pár kapek na ubrousek, látku nebo sušící kouli a vložte do sušičky.
Ruční praní: Přidejte 10-20 ml na 5 litrů vody při posledním máchání (použijte ochranné rukavice).
Popis vůně:
Tato vůně je svěží a květinová, s jemnými tóny konvalinky, pelargónie a jasmínu, které vytvářejí elegantní a čistý květinový akord. Bílý pižmo a aldehydové tóny přinášejí vzdušnou lehkost a svěžest, čímž kompozici dodávají sofistikovanou čistotu.
Dovozce: New Wave
Vyrobeno v Itálii
DEOLAB SRLUNIPERSONALE SOGGETTA ALLA DIREZIONE E COORDINAMENTO DELLA SOCIETA’ EULAN HOLDING SRL
Via Enrico Fermi 12, 24050 Grassobbio (BG)
Email: info@horomia.it