Dopřejte si dárek k nákupu již při objednávce od 600 Kč.         Poštovné ZDARMA již od 1500 Kč.

Naše rodinná firma Foto u Tomáše Rady Vám nabízí příjemný nákup již od roku 1996 v kamenné prodejně v Kladně s příjemným personálem, který rozumí výrobkům a milerád Vám poradí s výrobou fotografií, jejich archivací či s výběrem originálních dárků pro jakoukoliv příležitost a oslavu. V roce 2003 přesídlila firma do nového velkého obchodu, kde se zprovoznil první digitální minilab FUJI FRONTIER, a který se pomaloučku rozrůstal jak velikostí, tak i sortimentem. Od roku 2005 můžete nakoupit i z pohodlí domova na 2 přehledných e-shopech s expresním dodáním objednávky do 3 dnů, kde je pro nás samozřejmostí široký výběr fotoalb, fotorámečků, vonných svíček od známých značek, či doplňkového prodeje konceptů značek se kterými úzce spolupracujeme. Dále garantujeme kvalitu a původ zboží přímo od dodavatele.


Pokud Vám záleží na nejvyšší kvalitě zpracování Vašich fotografii, můžete se bez obav obrátit právě na nás. S touto službou jsme totiž začínali již v roce 1996 a dbáme ne nejlepší zpracování fotografií a fotodárků.

Nabízíme Vám zpracování fotografií z digitálních médií i z kinofilmů s profesionální ruční úpravou od naší paní fotografky, která u nás pracuje již od roku 2003. Radost si můžete udělat i velkoplošnou fotografií až do velikostí 110x165cm, které dodají Vašemu domovu, to pravé kouzlo. Samozřejmě si u nás můžete zpracovat ihned Vaše fotografie i na samoobslužných Fotokioscích Mitshubishi. 
Zapomněli jste na narozeniny, svátek či výročí? ... Své blízké určitě potěšíte fotografiemi rodiny, zvířecích mazlíčků nebo jen vtipným textem na kterémkoli z široké škály fotodárků, které Vám zhotovíme přímo na prodejně i do dvou hodin.
Fotografie jsou velmi cenným zdrojem vzpomínek pro každého z nás. Pokud toužíte po krásných fotografiích vyjadřujících lásku, radost či přátelství jsme tu i tentokrát pro Vás. Ve vybaveném ateliéru Vám milá fotografka pomůže navždy uchovat okamžiky, které tak rychle utíkají. Vyfotíme pro Vás miminka, děti, těhulky, páry i akty, samozřejmě v maximálním pohodlí a soukromí.


Velice si zakládáme na spokojenosti našich zákazníků, proto spolupracujeme jen s dlouholetými ověřenými značkami. Při archivaci fotografií byste si určitě vybrali z luxusních alb předních značek na trhu.

Dalším ověřeným tipem na uchování Vašich vzpomínek je vystavení vašich fotografií ve fotorámečcíc. Máme ,,nekonečnou“ škálu fotorámečků, ve kterých si vybere opravdu každý svůj styl a barvu.
Ať už hledáte dárek pro blízkého příbuzného či jen maličkost pro kamaráda, nic byste určitě nezkazili výběrem z ověřených konceptů.Dámy se jistě neodtrhnou od široké nabídky svíček či vonných produktů, dále pak kosmetiky a sladkých mlsek.

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na naše štěstí v podobě dětí, kterým můžeme rozzářit očka širokou škálou nabízených produktů.

Přijďte se podívat na náš útulný obchůdek, kde je každý vítán s úsměvem a přátelským přístupem.


Těšíme se na Vás, tým FotoRada

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks