Jsme mladý, usměvavý kolektiv, na který se můžete obrátit a spolehnout. Velmi rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme s vyhotovením fotografií, výběrem fotoalb nebo dárků pro každou příležitost (od narození dítěte přes absolvování školy, svatbu, narozeniny i svátek). Nevíte, jaké si vybrat produkty? Potřebujete s čímkoli poradit, získat informace nebo pomoci s objednávkou? Obraťte se na nás. Jsme tu pro vás každý den od pondělí do soboty. Můžete nám poslat e-mail , kontaktovat nás na Facebooku nebo nám zavolat tel.: 774 245 625.

Velice si zakládáme na spokojenosti našich zákazníků, proto spolupracujeme jen s dlouholetými a ověřenými značkami.

Staráme se o Vaše internetové objednávky tak, aby k Vám domů přišly v pořádku, pečlivě zabalené, cestou nepoškozené a hlavně je balíme „srdcem“.

Propojujeme svět internetového nakupování s osobním zážitkem v kamenné prodejně a přinášíme výhody obojího. Můžete si objednat online nebo přijít osobně a nakoupit za stejné ceny jako na internetu.

Naše práce nás velmi baví, pozorujeme novinky na trhu a zkoušíme je. Ty nejlepší poté vybereme a můžeme Vám je nabídnout v našem obchodě. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a proto dokážeme s výrobky poradit.

Přijďte se přesvědčit, že u nás je radost nakupovat. Těšíme se na Vás.

0 ks
Košík: 0
0 ks